משרד עורכי הדין שניידשר, אשל, שניר ושות', הוקם על ידי עורך הדין אריה שניידשר ז"ל, בשנת 1986 ועוסק בייצוג משפטי מזה כ-25 שנה. המשרד עוסק בתחומי הנזיקין והביטוח תוך מתן דגש לתביעות בגין נזקי גוף והתמקצעות מיוחדת בתחומי הרשלנות הרפואית ונפגעי עבירה. בשנת 2018 התמזג המשרד עם משרד עורכי דין איתן שניר ושות'.

ה"אני מאמין" של שניידשר, אשל, שניר

לכל עורך דין, הדרך שלו לנהל את תיקי לקוחותיו. הדרך שלנו מבוססת על תפיסה שאין שני מקרים זהים, ואין דרך פעולה אחת המתאימה לכל לקוח ולקוח. כל תיק – עבור כל אחד מלקוחותינו – הוא אחד ויחיד, וכך גם עבורנו. כל מקרה ומקרה, מחייב חשיבה, ניתוח, וניהול נכון המותאם למידותיו המיוחדות של האירוע הנזיקי (תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית, תביעת ביטוח, תביעת פיצויים של נפגע עבירה ועוד), של האדם (סיפור חייו של הנפגע), ושל הצד שכנגד (חברת ביטוח, המוסד לביטוח לאומי, קצין התגמולים או אדם פרטי).

ההצלחה איננה מקרית. על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, יש צורך לגייס בעבור כל תיק ובעבור כל לקוח, את כלל המשאבים העומדים לרשותנו: ניסיון, ידע מצטבר, אכפתיות והיכולת להפיק את מקסימום התועלת עבור כל לקוח.

ההצלחה של לקוחותינו היא ההצלחה שלנו- פרי עבודה משותפת ומאמץ משותף.

יחסי עורך דין – לקוח מושתתים בראש ובראשונה על אמון ונאמנות – אמון מצד הלקוח; חובת נאמנות מצד עורך הדין. עבורנו – לא מדובר רק בקוד אתי, אלא מדובר גם בקוד גנטי – זוהי דרכנו, וזו גאוותנו.

אנו, עורכי הדין וצוות המשרד, רואים בעשייתנו היומיומית בייצוג לקוחות, שליחות של ממש; ואנו מתכבדים בכל הלקוחות שבחרו בנו, ושמו בנו מבטחם.

שכר הטרחה נגבה באחוזים ומשולם בסיום הטיפול בתיק-לפי תוצאות ההליך
המשרד מעניק פגישת היכרות ללא תשלום ובכל מקרה התשלום ייקבע מהתשלום שמתקבל ולא מהלקוח עצמו, על מנת לבדוק אם קיימת על פניו עילת תביעה וכן להערכת סיכויי התביעה.
במסגרת הטיפול בתביעה יש לאסוף את כל החומר הרפואי הרלוונטי. לאחר גיבוש העמדה לגבי עילת התביעה במידה שקיימת, יוגש כתב תביעה בצרוף חוות דעת של מומחה רפואי בתחום הרלוונטי.